luni, 15 octombrie 2018

Noutăți și informații importante

13:Iul

Rezultate privind examenul de dobândire a calităţii de practician în insolvenţă definitiv - sesiunea iulie 2018

Nr. crt.

Nume și prenume

Filiala

 

Nota

 1

ANCA COSTEL

BUCUREȘTI

8

 2

BĂNUȚ GABRIELA ANDREEA

CONSTANȚA

8

 3

BOCIOACĂ ANDREEA

BUCUREȘTI

10

BRATU OCTAVIAN

ARGEȘ

9

BRÎNZAN VLAD

TIMIȘ

8

BUSCU DANIELA IULIANA

BUCUREȘTI

10

CEAN SILVIU PETRIȘOR

DOLJ

6

CHIHAIA DUMITRU DANIEL

TIMIȘ

8

CIOBANU ALEXANDRU

BUCUREȘTI

10

10 

COMAN FLORIN MANUEL

BUCUREȘTI

8

11 

CONSTANTIN LACRĂMIOARA CRINA

IAȘI

7

12 

CRISTEA ADRIAN

BUCUREȘTI

10

13 

CRUCEANU DRAGOȘ

IAȘI

7

14 

DAIA ANDREEA DIANA

TIMIȘ

8

15 

DĂNCIULESCU MARIAN BOGDAN

BUCUREȘTI

10

16 

DOMIDE MARCELA

CLUJ

10

17 

DUMITRESCU ANDREI

BUCUREȘTI

9

18 

DUMITRESCU PAULA ALINA

BUCUREȘTI

9

19 

DUNĂREANU RALUCA IOANA

BUCUREȘTI

7

20 

EPURE MIHNEA VLAD

TIMIȘ

9

21 

FLOREA GHEORGHE

CLUJ

9

22 

GORONESCU RADU ȘTEFAN

BUCUREȘTI

7

23 

HAGIU ALINA GABRIELA

BUCUREȘTI

9

24 

HĂDĂREAN CHIȘ ANDREEA DELIA

MARAMUREȘ

10

25 

HITIUAN MANUELA

CLUJ

9

26 

KACSO ERIKA

MUREȘ

9

27 

KACSO OANA

CLUJ

9

28 

LOSPA CRISTIAN PAUL

BUCUREȘTI

7

29 

MORARU IRINA NICOLETA

IAȘI

8

30 

MOTREA DUMITRU-MACEDON

ARAD

10

31 

OLTEANU ROXANA

BUCUREȘTI

8

32 

PINTILII ADRIANA FELICIA

CONSTANȚA

6

33 

POP IRINA MARIA

CLUJ

10

34 

PREDA MARIA DENISA

BUCUREȘTI

8

35 

RAZMAN IOAN ARMENIU

ARAD

10

36 

RUSU DANIELA VIORICA

GALAȚI

8

37 

TELICEANU ELENA DANIELA

CONSTANȚA

7

38 

TRANDAFIR CONSTANTIN ADRIAN

BRAȘOV

8

39 

TUDOR RADU FLORIN

SIBIU

9

40 

TUDOSE GABRIELA

PRAHOVA

9

41 

ȚÂGȘOREAN MARGARETA

CLUJ

9

42

VAIDA NICOLETA

CLUJ

9

 

Descarca: Rezultate examen definitivat - sesiunea iulie 2018

Citeşte mai departe
04:Iul

Programare sustinere examen definitivat pe comisii - sesiunea 13 iulie 2018

PROGRAMARE CANDIDAȚI EXAMEN DEFINITIVAT

SESIUNEA 13 IULIE 2018

 

COMISIA 1


Comisia nr.


Lucrările comisiei încep

în data/ora


Componenţa comisiei:

1

Vineri, 13.07.2018 ora 11.00,

la sediul UNPIR

Preşedinte: Viorica Munteanu

Membrii: Leonora Lanțoș

Eleonora  Păsărin

 

NR CRT

NUME PRENUME

FILIALA

1

MOTREA DUMITRU-MACEDON

ARAD

2

RAZMAN IOAN ARMENIU

ARAD

3

BRATU OCTAVIAN

ARGEȘ

4

TRANDAFIR CONSTANTIN ADRIAN

BRAȘOV

5

ANCA COSTEL

BUCUREȘTI

6

BOCIOACĂ ANDREEA

BUCUREȘTI

7

BUSCU DANIELA IULIANA

BUCUREȘTI

8

CIOBANU ALEXANDRU

BUCUREȘTI

9

COMAN FLORIN MANUEL

BUCUREȘTI

10

CRISTEA ADRIAN

BUCUREȘTI

11

DĂNCIULESCU MARIAN BOGDAN

BUCUREȘTI

12

DUMITRESCU ANDREI

BUCUREȘTI

13

DUMITRESCU PAULA ALINA

BUCUREȘTI

14

DUNĂREANU RALUCA IOANA

BUCUREȘTI

15

DOMIDE MARCELA

CLUJ

16

FLOREA GHEORGHE

CLUJ

17

HITIUAN MANUELA

CLUJ

18

KACSO OANA

CLUJ

19

POP IRINA MARIA

CLUJ

20

ȚÂGȘOREAN MARGARETA

CLUJ

21

VAIDA NICOLETA

CLUJ

22

HĂDĂREAN CHIȘ ANDREEA DELIA

MARAMUREȘ



Examenul se va desfăşura la sediul UNPIR din Bucureşti, str. Vulturilor, nr. 23, et. 1, sector 3.

La intrarea în sala de examen candidaţii vor prezenta cartea de identitate.

 

COMISIA 3

 


Comisia nr.


Lucrările comisiei încep

în data/ora


Componenţa comisiei:

3

Vineri, 13.07.2018 ora 13.30,

la sediul UNPIR

Preşedinte: Deli Maria Alic

Membrii: Mariana Bălescu

Mihaela Boboc

 

NR CRT

NUME PRENUME

FILIALA

1

GORONESCU RADU ȘTEFAN

BUCUREȘTI

2

HAGIU ALINA GABRIELA

BUCUREȘTI

3

LOSPA CRISTIAN PAUL

BUCUREȘTI

4

OLTEANU ROXANA

BUCUREȘTI

5

PREDA MARIA DENISA

BUCUREȘTI

6

BĂNUȚ GABRIELA ANDREEA

CONSTANȚA

7

PINTILII ADRIANA FELICIA

CONSTANȚA

8

TELICEANU ELENA DANIELA

CONSTANȚA

9

CEAN SILVIU PETRIȘOR

DOLJ

10

RUSU DANIELA NICOLETA

GALAȚI

11

CONSTANTIN LACRĂMIOARA CRINA

IAȘI

12

CRUCEANU DRAGOȘ

IAȘI

13

MORARU IRINA NICOLETA

IAȘI

14

KACSO ERIKA

MUREȘ

15

TUDOSE GABRIELA

PRAHOVA

16

TUDOR RADU FLORIN

SIBIU

17

BRÎNZAN VLAD

TIMIȘ

18

CHIHAIA DUMITRU DANIEL

TIMIȘ

19

DAIA ANDREEA DIANA

TIMIȘ

20

EPURE MIHNEA VLAD

TIMIȘ

 

Examenul se va desfăşura la sediul UNPIR din Bucureşti, str. Vulturilor, nr. 23, et. 1, sector 3.

La intrarea în sala de examen candidaţii vor prezenta cartea de identitate.

 

Citeşte mai departe
22:Iun

Examen definitivat 2018. Verificare preliminara dosare examen definitivat

NR CRT

NUME PRENUME

FILIALA

VERIFICARE PRELIMINARA DOSARE PARTICIPARE EXAMEN

ADMIS/RESPINS

1

ANCA COSTEL

BUCURESTI

ADMIS

2

BANUT GABRIELA ANDREEA

CONSTANTA

ADMIS

3

BOCIOACA ANDREEA

BUCURESTI

ADMIS

4

BRATU OCTAVIAN

ARGES

ADMIS

5

BRINZAN VLAD

TIMIS

ADMIS

6

BUSCU DANIELA IULIANA

BUCURESTI

ADMIS

7

CEAN SILVIU PETRISOR

DOLJ

ADMIS

8

CHIHAIA DUMITRU DANIEL

TIMIS

ADMIS

9

CIOBANU ALEXANDRU

BUCURESTI

ADMIS

10

COMAN FLORIN MANUEL

BUCURESTI

ADMIS

11

CONSTANTIN LACRAMIOARA CRINA

IASI

ADMIS

12

CRISTEA ADRIAN

BUCURESTI

ADMIS

13

CRUCEANU DRAGOS

IASI

ADMIS

14

DAIA ANDREEA DIANA

TIMIS

ADMIS

15

DANCIULESCU MARIAN BOGDAN

BUCURESTI

ADMIS

16

DOMIDE MARCELA

CLUJ

ADMIS

17

DUMITRESCU ANDREI

BUCURESTI

ADMIS

18

DUMITRESCU PAULA ALINA

BUCURESTI

ADMIS

19

DUNAREANU RALUCA IOANA

BUCURESTI

ADMIS

20

EPURE MIHNEA VLAD

TIMIS

ADMIS

21

FLOREA GHEORGHE

CLUJ

ADMIS

22

GORONESCU RADU STEFAN

BUCURESTI

ADMIS

23

HADAREAN CHIS ANDREEA DELIA

MARAMURES

ADMIS

24

HAGIU ALINA GABRIELA

BUCURESTI

ADMIS

25

HITIUAN MANUELA

CLUJ

ADMIS

26

KACSO ERIKA

MURES

ADMIS

27

KACSO OANA

CLUJ

ADMIS

28

LOSPA CRISTIAN PAUL

BUCURESTI

ADMIS

29

MORARU DANIEL GEORGE

IASI

RESPINS

30

MORARU IRINA NICOLETA

IASI

ADMIS

31

MOTREA DUMITRU-MACEDON

ARAD

ADMIS

32

OLTEANU ROXANA

BUCURESTI

ADMIS

33

PINTILII ADRIANA FELICIA

CONSTANTA

ADMIS

34

POP IRINA MARIA

CLUJ

ADMIS

35

PREDA MARIA DENISA

BUCURESTI

ADMIS

36

RAZMAN IOAN ARMENIU

ARAD

ADMIS

37

RUSU DANIELA NICOLETA

GALATI

ADMIS

38

TAGSOREAN MARGARETA

CLUJ

ADMIS

39

TELICEANU ELENA DANIELA

CONSTANTA

ADMIS

40

TRANDAFIR CONSTANTIN ADRIAN

BRASOV

ADMIS

41

TUDOR RADU FLORIN

SIBIU

ADMIS

42

TUDOSE GABRIELA

PRAHOVA

ADMIS

43

VAIDA NICOLETA

CLUJ

ADMIS

Citeşte mai departe
08:Iun

Examen definitivat 13 iulie 2018 - calendar organizare

Calendar privind organizarea examenului de definitivat - sesiunea 13 iulie 2018

 

Nr.

Depunerea documentației de înscriere la dosar

Termen

1.

la filialele UNPIR

 
 

Primirea  cererilor de  înscriere cu documente  anexate în ordinea înscrisă în formular

până la 15.06.2018

 

Transmiterea  dosarelor la secretariatul  INPPI cu tabel centralizator în ordine alfabetică

până la 20.06.2018

2.

la Secretariatul INPPI

 
 

Întocmirea și afișarea listei cu candidaţii acceptați la examen

22.06.2018

 

Depunerea contestațiilor împotriva respingerii solicitării de participare la examen

26.06.2018, ora 16.00

 

Afișarea rezultatelor la contestații, inclusiv a listei definitive cu candidații acceptați la examen

02.07.2018

 

Desfăşurarea examenului (în una sau două serii, în funcţie de numărul de candidaţi)

13.07.2018

Descarcă calendarul, regulamentul, detalii organizatorice și formularul de înscriere la examenul de definitivat

Citeşte mai departe
×