• Videoconferință regională de insolvență Brașov (10 pct.)
    UNPIR Filiala Brasov în parteneriat cu INPPI și Grupul editorial Universul Juridic, organizează Videoconferința regională de insolvență Brașov.
    Vezi detalii

  • Videoconferință regională de insolvență Buzău (10 pct.) – 26 nov.
    UNPIR Filiala Buzău, în parteneriat cu INPPI și Grupul editorial Universul Juridic, organizează Videoconferința regională de insolvență.
    Vezi detalii

joi, 26 noiembrie 2020

Anunțuri

12:Iul

Rezultate examen definitivat – 12.07.2019

Nr. crt.

Nume și prenume

Filiala

Nota

1.      

Arsinte Alina Andreea

Prahova

9

2.      

Axinte Gabriel

Bacău

8

3.      

Bălan Simona

Galați

8

4.      

Bălulescu Mario Gabriel

București

8

5.      

Bâzu Daniel-Ilie

Cluj

10

6.      

Brătfelean Denisa-Elena

Cluj

9

7.      

Budescu Elisabeta Magdalena

Timiș

9

8.      

Bule Ioan

Arad

4

9.      

Cean D. Silviu Petrișor

Dolj

7

10.   

Ciobanu Daniel

Gorj

9

11.   

Ciobanu Sergiu

București

7

12.   

Ciureanu Alexandru

Tulcea

10

13.   

Cociuba Mihail Ioan

Bihor

10

14.   

Crișan Ioana Monica

Cluj

10

15.   

Dișa Cristina Amanda

Dolj

9.50

16.   

Dobrin C. Cristina

București

10

17.   

Doroga Dan-Adrian

Timiș

10

18.   

Gaidoș Brînzei Cătălin Sergiu

Timiș

10

19.   

Gogoașă Adrian

București

8

20.   

Grama I. Sorin Marin

Mureș

10

21.   

Guzi Ovidiu

Suceava

8

22.   

Hagiu M Luiza-Maria

București

10

23.   

Hogaș Loredana

Iași

10

24.   

Ionaș Mihaela

Cluj

8

25.   

Ionescu Elena Raluca

București

9

26.   

Ionița Leanca Alexandru

Argeș

10

27.   

Kașai Paula Roxana

Timiș

7

28.   

Lățoiu Georgiana Vasilica

Gorj

7

29.   

Leau V. Adelina Georgeta

Argeș

8

30.   

Lokodi Eniko Noemi

Cluj

10

31.   

Micu Daniela

Mureș

9

32.   

Morar Anca

Constanța

10

33.   

Moraru Daniel George

Iași

8

34.   

Mureșan Alexandra

Cluj

9

35.   

Neacșu Luminița

Constanța

8

36.   

Novac Ina

Sibiu

9

37.   

Pașcondea Vasile Marius

Timiș

9

38.   

Popan Gabriela

Maramureș

9

39.   

Popescu Anca Andreea

Timiș

7

40.   

Procopciuc Denis

Brașov

10

41.   

Radu Anișor Andrei

București

8

42.   

Roșu Elena

Prahova

9

43.   

Tipa Ștefan Ilie

Suceava

9

44.   

Truică Cristina

Galați

9

45.   

Vărgău Maria Oana

Brașov

7

 

înapoi la partea de sus
×