• ANUNȚ – privind organizarea examenului de definitivat în profesia de practician în insolvență - sesiunea septembrie 2020
    Examenul se va desfășura în format on-line, în zilele de 10 și 11.09.2020, la sediile filialelor UNPIR la care sunt înscriși practicienii în insolvență stagiari.
    Vezi detalii

  • ANUNȚ! Orarul cursului centralizat pentru stagiari
    PROGRAM pregătire profesională practicieni în insolvență stagiari
    Vezi detalii

  • Conferință online: Insolvența sub semnul COVID-19
    UNPIR Filiala Cluj, în parteneriat cu INPPI și Universul Juridic, organizează videoconferința Insolvența sub semnul COVID-19, prima conferință de pregătire profesională organizată în domeniul insolvenței de la declanșarea crizei sanitare.
    Vezi detalii

  • CUM A FOST Seminarul online ”Testul creditorului privat funcționează! OG nr. 6/2019, instrument eficient de restructurare inclusiv pentru consecințele pandemiei”
    Într-un seminar online organizat de Institutul Național de Pregătire a Practicienilor în Insolvență (INPPI), Prof. univ. dr. Radu Bufan și practicianul în insolvență Cristian Răvășilă au adus în discuție prevederile OG nr. 6/2019 privind instituirea unor facilități fiscale.
    Vezi detalii

  • CUM A FOST Seminarul online "Gestionarea obligațiilor de mediu în insolvență. Partea I: elemente de bună practică”
    Într-un seminar organizat de INPPI, av. Stan Tîrnoveanu, prim-vicepreședinte UNPIR și Florin Dragomir, vicepreședinte UNPIR, au descris câteva dintre aspectele cu care se confruntă practicienii în insolvență atunci când vine vorba despre obligațiile de mediu.
    Vezi detalii

mari, 4 august 2020

Anunțuri

12:Iul

Rezultate examen definitivat – 12.07.2019

Nr. crt.

Nume și prenume

Filiala

Nota

1.      

Arsinte Alina Andreea

Prahova

9

2.      

Axinte Gabriel

Bacău

8

3.      

Bălan Simona

Galați

8

4.      

Bălulescu Mario Gabriel

București

8

5.      

Bâzu Daniel-Ilie

Cluj

10

6.      

Brătfelean Denisa-Elena

Cluj

9

7.      

Budescu Elisabeta Magdalena

Timiș

9

8.      

Bule Ioan

Arad

4

9.      

Cean D. Silviu Petrișor

Dolj

7

10.   

Ciobanu Daniel

Gorj

9

11.   

Ciobanu Sergiu

București

7

12.   

Ciureanu Alexandru

Tulcea

10

13.   

Cociuba Mihail Ioan

Bihor

10

14.   

Crișan Ioana Monica

Cluj

10

15.   

Dișa Cristina Amanda

Dolj

9.50

16.   

Dobrin C. Cristina

București

10

17.   

Doroga Dan-Adrian

Timiș

10

18.   

Gaidoș Brînzei Cătălin Sergiu

Timiș

10

19.   

Gogoașă Adrian

București

8

20.   

Grama I. Sorin Marin

Mureș

10

21.   

Guzi Ovidiu

Suceava

8

22.   

Hagiu M Luiza-Maria

București

10

23.   

Hogaș Loredana

Iași

10

24.   

Ionaș Mihaela

Cluj

8

25.   

Ionescu Elena Raluca

București

9

26.   

Ionița Leanca Alexandru

Argeș

10

27.   

Kașai Paula Roxana

Timiș

7

28.   

Lățoiu Georgiana Vasilica

Gorj

7

29.   

Leau V. Adelina Georgeta

Argeș

8

30.   

Lokodi Eniko Noemi

Cluj

10

31.   

Micu Daniela

Mureș

9

32.   

Morar Anca

Constanța

10

33.   

Moraru Daniel George

Iași

8

34.   

Mureșan Alexandra

Cluj

9

35.   

Neacșu Luminița

Constanța

8

36.   

Novac Ina

Sibiu

9

37.   

Pașcondea Vasile Marius

Timiș

9

38.   

Popan Gabriela

Maramureș

9

39.   

Popescu Anca Andreea

Timiș

7

40.   

Procopciuc Denis

Brașov

10

41.   

Radu Anișor Andrei

București

8

42.   

Roșu Elena

Prahova

9

43.   

Tipa Ștefan Ilie

Suceava

9

44.   

Truică Cristina

Galați

9

45.   

Vărgău Maria Oana

Brașov

7

 

înapoi la partea de sus
×